مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / خريد عمده سراميك مهسرام

خريد عمده سراميك مهسرام

خريد عمده سراميك مهسرام از اين شركت، به صرفه ترين و پر سود ترين راه ممكن است. خريد انبوه از اين شركت به دوستانى كه در اين صنف فعاليت دارند كمك فراوانى مى كند.

كارخانه سراميك مهسرام

كارخانه سراميك الماس كوير يزد با نام انحصارى مهسرام در سال ١٣٧٦ تأسيس و كار خود را آغاز نمود. كارخانه ى سراميك مهسرام در ٢٥ كيلومترى شهر يزد قرار دارد.

در اين كارخانه از بروز ترين تجهيزات دنيا و كار آزموده ترين افراد استفاده شده است. يعنى براى همه ى اعمال به كار رفته شده در اين كارخانه برنامه ريزى شده و طبق هدف خاصى همه در حال انجام بهترين ها هستند.

مساحت كارخانه سراميك الماس كوير يزد يا همان مهسرام، حدود ١٧ هكتار است. توليدات انبوه اين برند در برخى موارد خيلى خاص و با كيفيت عالى به كشور هاى سطح بالا صادرات مى شود.

سراميك مهسرام

نحوه ى خريد عمده سراميك مهسرام

براى خريد عمده، بهتر است با كارخانه ى اصلى به صورت مستقيم ارتباط برقرار كنيد. در صورت امكان براى بستن قرار داد به شركت هاى خدماتى اين برند برويد يا به دفتر كارخانه در شهر يزد مراجعه كنيد.

مى دانيد كه در خريد عمده شرايط ويژه اى براى شما در نظر گرفته مى شود. يعنى علاوه بر سودى كه از تك تك اجناس مى بريد، در صورت امكان خريد انبوه شما را با هزينه ى شركت براى شما ارسال مى كنند.

سراميك مهسرام

خريد اينترنتى سراميك مهسرام

اگر شرايط مراجعه ى حضورى و خريد به صورت حضورى و عقد قرار داد را نداريد، بهتر است به سايت اصلى سراميك مهسرام سر بزنيد.

در سايت سراميك مهسرام، عكس تمامى مدل هاى موجود و نا موجود اين برند به صورت حرفه اى قرار داده شده است. همين طور مشخصات كاملى كه مورد نياز مشترى است در زير عكس ها موجود هستند.

با اين روش شما به راحتى و با شرايط بسيار عالى مى توانيد خريدتان را انجام داده و در مكان فعلى خود اجناس مورد نظرتان را تحويل بگيريد.

سراميك مهسرام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای احسان صحرائی
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09129558650
واتس آپ : 09129558650
اینستاگرام: dinaceram
پست الکترونیکی: info@dinaceram.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کننده سرامیک طرح چوب طوسی تیره

سرامیک طرح چوب طوسی از جمله سرامیک های زیبا و شیک است که البته دارای کیفیت خوبی نیز می باشند. این سرامیک ها قابل استفاده برای کف آشپزخانه و حال پذیرایی می باشند

پاسخی بگذارید