مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / خرید و فروش کاشی و سرامیک میبد یزد

خرید و فروش کاشی و سرامیک میبد یزد

شهر میبد یکی از شهرهای ایران است که قطب تولید کاشی و سرامیک می باشد، میبد دارای بیشترین کارخانه تولید کاشی و سرامیک است و در آن انواع کاشی و سرامیک با کیفیت های متفاوتی در حال تولید و خرید و فروش است، در همین راستا این شهر مهد کاشی و سرامیک ایران بالغ بر ۳۰ کارخانه و حدود ۵۰۰ بازرگانی به صورت فعال در این زمینه کار می کنند. از این رو رقابت خیلی شدیدی در کیفیت و قیمت در این کارخانه ها رخ داده است و هر چه که به جلو می رویم تعداد طرح ها و نوع سرامیک ها در حال افزایش می باشد.

لیست کارخانجات کاشی و سرامیک میبد

ایران به دلیل قرار گرفتن در سرزمینی که دارای مواد اولیه معدنی فراوانی است و نیروی کار ارزان، تولید کاشی و سرامیک نسبت به سایر کشور ها ارزان تر تمام می شود، از این جهت توان تولید در ایران بالا بوده و جزء پنجمین کشور تولید کننده کاشی می باشد. سرامد شهر های تولیدی در ایران شهر کوچک میبد در استان یزد می باشد. این شهرستان هم اکنون بالغ بر ۳۰ کارخانه بزرگ کاشی و سرامیک می باشد.

در کنار هر کارخانه به طور متوسط تعدادی بی شمار شرکت بازرگانی در حال خرید و فروش در استان یزد و در بیشتر استان ها هستند. خیلی از این کارخانه ها سیستم نمایندگی خود را در سراسر ایران و شهرستان های بزرگ انجام داده اند و حتی در کشور های همسایه هم نماینده خود را مستقر کرده و صورت انحصاری فروش خود را انجام می دهند، اما تعدادی زیادی از کارخانه ها هم سیستم نمایندگی ندارند و بیشتر مناطق ایران و خارج ارسال بار بدون هیچ گونه محدودیتی دارند.

خرید کاشی میبد یزد

در اینجا لازم می دانم که اسامی کارخانجات شهرستان میبد را بیان کنم:

 1. ارچین
 2. گروه تاپ سر(باستان، نفیس، عمارت،پارسیان، ارگ و اتوسا)
 3. ستاره
 4. گلچین
 5. احسان
 6. صدر سرام
 7. یاس سرام
 8. پارلا سرام
 9. افتاب کوثر
 10. امین
 11. نارین
 12. کوروش
 13. کیمیا
 14. نگین
 15. مریم
 16. مجتمع
 17. گرانیت اریا
 18. خیام
 19. خاتم
 20. کنیبه
 21. یاقوت
 22. نوآوران

تولید سرامیک ارزان قیمت یزد

همانطور که می دانید استان یزد، مخصوصا شهرستان میبد بیشترین تولید کاشی و سرامیک ایران را انجام می دهند، به این خاطر رقابت شدید در قیمت وجود دارد.

سرامیک های ارزان قیمت به چند دلیل ارزان هستند:

 1. درجه و کیفیت پایین
 2. بار فله و تنی کارخانجات
 3. برند نشدن اسم کارخانه و جدید بودن آن

سرامیک های درجه سه و چهار زیر ۲۰۰۰۰ تومان می باشند و سرامیک های درجه یک و دو بالای ۲۰۰۰۰ تومان هستند، البته باز هم بستگی به نوع خاک سفید و قرمز و پرسلانی آن دارد به طور مثال سرامیک های پرسلانی قیمت بالای ۳۰۰۰۰ تومان را دارا می باشند.

همیشه در هنگام تولید یک محصول مقداری از تولیدات دارای مشکلاتی طبق استاندارد روز هستند، کارخانجات این محصولات را هم به صورت بار فله و تنی به قیمت خیلی پایین برای جبران هزینه ها بفروش می رساند که حدود قیمت بار های فله از تنی ۳۰۰۰۰۰ تومان شروع شده تا حدود ۷۰۰۰۰۰ تومان هر تن هم حدود ۴۰ الی ۵۰ متر مربع می باشد، ولی باز این رقم و اعداد به نوع تولید کارخانه بستگی دارد.

کارخانجاتی که تازه شروع به فعالیت کرده اند به دلیل اینکه استاندارد های جهانی را پاس نکرده اند و منتظر دریافت استاندارد هستند، ولی کیفیت تولیدات بالا است منتهی هنوز شناخته نشده اند و برند نشدند مجبور هستند با قیمت پایین محصولات خود را عرضه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این موارد و مشاوره برای خرید این نوع محصولات با ما تماس بگیرید. شماره تماس ۰۹۱۲۹۵۵۸۶۵۰ با تشکر از شما

خرید کاشی میبد یزد

انواع تولیدات کاشی و سرامیک در میبد

در شهرستان میبد به دلیل وجود تعداد زیاد کارخانه نوع مختلفی از کاشی و سرامیک تولید می شود. کاشی و سرامیک از گذشته تا به امروز تغییراتی زیادی در تولید آن انجام شده است. مثلا در گذشته کاشی های با ضخامت ۵ میل و حتی پایین تر تولید می شد که اصطلاحا به آن کاشی خاک قرمز می گفتند، درجه پخت این کاشی ها پایین بود و استحکام خوبی در برابر ضربه و سرما نداشتند و طی مدت کوتاهی از بین می رفتند. بنابراین کارخانه ها به این فکر افتادن که استحکام در برابر ضربه و سرما را بالا ببرند، به این جهت ضخامت کاشی را بالا بردند بنابراین سرامیک به وجود آمد. با گذر زمان مواد اولیه هم پیشرفت زیادی کرد به طور مثال خاک تولید این محصول تغییر کرد و محصولات خاک سفید تولید شد که هم از نظر کیفیت و استحکام بالا می باشد.

خرید کاشی میبد یزد

خرید کاشی میبد یزد

انواع کاشی از نظر تولید:

 1. کاشی و سرامیک خاک قرمز
 2. کاشی و سرامیک خاک سفید
 3. سرامیک خاک سفید پرسلانی
 4. سرامیک گرانیتی

لیست قیمت کاشی و سرامیک میبد یزد

قیمت کاشی و سرامیک با توجه به نوع کاشی و متراژ آن فرق می کند، مثال برای اینکه کاشی سرامیک از یک برند معروف در شهر میبد بخواهیم تهیه کنیم طبیعتا باید پول بیشتری بدهیم و اگر بخواهیم این کالا را صادرات کنیم باز هم قیمت متفاوت می باشد. پس نتیجه می گیریم که قیمت های کاشی و سرامیک خیلی متفاوت بوده و از حدود قیمت ۱۰۰۰۰ تومان شروع می شود و حتی تا بالای ۵۰۰۰۰۰ هزار تومان هم می رسد.

خرید کاشی میبد یزد

نمایندگان پخش کاشی و سرامیک کارخانجات میبد

برای اینکه فروش یک محصول راحت باشد و کارخانه ی تولیدی آن سیستم نمایندگی محصول خود را در شهره ای مختلف کشور راه اندازی می کند، برخی از کارخانجات حتی این سیستم را در کشور های همسایه ایران ایجاد کرده اند. البته کارخانه هایی که برند نیستند و تازه تاسیس هنوز چنین سیستمی ندارند.

در شهر های بزرگ این نمایندگان در بازار های کاشی و سرامیک آن شهر که به بورس کاشی و سرامیک معروف هستند فعال می باشند. در تهران دو بورس معروف کاشی و سرامیک داریم

 • بورس کاشی و سرامیک زمزم
 • بورس کاشی و سرامیک بنی هاشم

خرید کاشی میبد یزد

عیب این کار برای نمایندگان این هست که فقط مجبور هستند محصول همان کارخانه ای که نمایندگی آن را گرفته اند بفروش برسانند و دیگر نمی توانند از کارخانه ای دیگه خرید کند. یرای کارخانه هم این طور می باشد که در داخل ان شهر فقط به نماینده خود بار دهد و اجازه فروش به شخصی دیگر ندارد.

جهت اخذ نمایندگی از برند شرکت دیناسرام لطفا تماس بگیرید تا شرایط اخذ نمایندگی برای شهر خودتان را توضیح دهیم با تشکر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای احسان صحرائی
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09129558650
واتس آپ : 09129558650
اینستاگرام: dinaceram
پست الکترونیکی: info@dinaceram.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کاشی استخر یزد

در حال حاضر ساخت استخر در ساختمان ها و مراکز گوناگون تفریحی بسیار پر طرفدار شده است. به همین خاطر تولید و عرضه کاشی استخر یزد هم در این سال ها بسیار افزایش پیدا