سرامیک تبریز

سرامیک تبریز


اگر متقاضی کاشی و سرامیک تبریز هستید، نیازی به مراجعه حضوری در کارخانه جات تبریز نیست، شما میتوانید به راحتی این محصولات را در طرح های جدید و متنوع، به صورت غیر حضوری خرید نمایید.

خرید کاشی و سرامیک تبریز جدید، به صورت عمده و خرده در بازار ای فروش انجام می گیرد.
برای خرید کاشی و سرامیک باید چندین نکته را در نظر داشته باشیم و به آن ها توجه کنیم، زیرا این مصالح پس از خرید و نصب دیگر قابل تعویض نیستند.
درجه ی کاشی و سرامیک ها با توجه به محیطی که در آن نصب می شوند انتخاب می شود، مثلا برای آشپزخانه و حمام درجهی بهتری را باید خریاری نمود ولی برای اتاق خواب می توان از درجات پایین تر هم استفاده کرد، علت این تفاوت در میزان شست و شو و قرار گرفتن در رطوبت محیط است که هر چه بیشتر باشد باید دوام کاشی و سرامیک کف حیاط پرسپولیس هم بیشتر بشود، بنابراین لازم است تا از دره یک و دو برای این مکان ها استفاده کنیم.

کارخانه سرامیک تبریز

کارخانه کاشی تبریز، از سال 1374 شروع به فعالیت در تبریز نمود.

این کارخانه، با تعداد تولید بالا در سال، مشغول فعالیت است و نیاز بازار به محصولات خارجی را به حداقل رسانده است.

کارخانه تبریز، با به کارگیری مواد اولیه عالی و درجه یک، درصدد تولید محصولاتی با کیفت بالا و مطابق با استاندارد های جهانی است، که همین موضوع باعث شده تا چند دوره به عنوان بهترین شرکت تولیدی کاشی و سرامیک کف حیاط پرسلان در کشور شناخته شود.

در این تولیدی مدیرانی مشغول به کار هستند، که با بررسی بازار و نیاز و سلیقه جامعه، طرح هایی را به مدیران اجرایی پیشنهاد میکنند، تا سود آوری شرکت را افزایش دهند.

سرامیک تبریز

نمایندگی های فروش کارخانه تبریز

  • استان اصفهان
  • شهر اراک
  • شهر اردبیل
  • استان آذربایجان غربی
  • شهر بابل و بابلسر در مازندران
  • شهر بوشهر
  • شهر بندرعباس
  • شهر بیرجند
  • استان خوزستان
  • استان آذربایجان شرقی

سرامیک تبریز

خرید کاشی و سرامیک تبریز جدید

سرامیک تبریز

این شرکت در سال های اخیر، با خرید تجهیزات پیشرفته و مدرن ظرفیت تولید سالانه خود را افزایش داده است.

کارخانه تبریز سالانه 5/2 میلیون متر مربع کاشی دیواری و 3 میلیون متر مربع کاشی کف تولید میکند.

امروزه در بین بازا های جهانی، کیفیت محصولات حرف اول را میزنند.

این کارخانه نیز به منظور در دست گرفتن، بخش عمده ای از بازار های داخلی و خارجی در تلاش است، تا کیفیت محصولات خود را به حداکثر برساند و رضایت مشتری را جلب نماید.

به منظور خرید این کاشی های زیبا، متنوع و با کیفیت میتوانید، به نمایندگی های این شرکت در استان خود مراجعه نموده و محصول مورد نظر را خریداری کنید.

اگر نمایندگی این شرکت در استان شما هوز دایر نشده، میتوانید با خرید آنلاین از فروشگاه های این کارخانه، اقدام به خرید ابزار مورد نیاز خود کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *