سرامیک حیاط

سرامیک حیاط


تولید جدیدترین سرامیک حیاط با به‌روزترین دستگاه‌های تولید کاشی و سرامیک در ابعاد، اندازه‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به بازار داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

تولید جدید ترین سرامیک حیاط با جنسی مطمعا، زیبا، کیفیتی عالی و قیمتی مناسب هدف این تولیدی است، رضایت مشتری امتیازی بسیار بالا و ارزشمند است که این شرکت با کادری مجرب بدست آورده است.
سرامیکی مناسب برای حیاط با انواع طرح ها، رنگ ها، جنس ها و قیمت های مختلف و مناسب را در این سایت تهیه کنید.
ما با تولید جدید ترین سرامیک های حیاط پیشنهاد های متفاوت و دلچسبی برای خریداران خرد و عمده داریم، دیدن کنید از تنوع محصولات لذت ببرید و خریدی رضایت بخش و باور نکردنی داشته باشید.

انواع سرامیک‌ها

برای انواع محیط‌ها سرامیک‌های مختلف و متفاوتی وجود دارد مانند (سرامیک گرانیتی، سه بعدی و فول بادی).

بنا بر نیاز و مکان مورد استفاده می‌توان سرامیک را انتخاب نمود.

نکته قابل تأمل در انتخاب، تناسب آن با دکوراسیون منزل، رنگ و شکل‌های موجود در محیط و نوع فعالیت که در آن انجام می‌شود، است.

از لحاظ فنی نیز باید در برابر تنش‌های مکانیکی، حرارتی، مواد شیمیایی و غیره مقاوم باشد و هر چه این تنش‌ها بیشتر گردد، باید مقاومت آن افزون شود.

بنابراین هر نوع سرامیک برای مکان متناسب با آن کاربرد دارد. محیط‌های مختلف که در آن از این جنس مصالح ساختمانی استفاده می‌شود به شرح زیر است:

  • کف ورودی ساختمان
  • کف و دیوار آشپزخانه
  • کف و دیوار حمام و سرویس بهداشتی
  • کف و دیوار فضاهای باز مانند حیاط
  • کف مکان‌های عمومی
  • کف کارخانه

سرامیک حیاط

سرامیک حیاط

این نوع سرامیک با توجه به تماس مستقیم با محیط باز نیاز است مقاوم به حرارت (سرما و گرما)، رطوبت، ضربه و سایش باشد.

به دلیل رفت و آمد زیاد، در معرض تابش خورشیدی قرار داشتن و بارش باران، توجه به انتخاب نوع سرامیک برای این مکان­ها ضرورت دارد.

بنابراین نوع سرامیک انتخابی باید ضد سایش، دارای مقاومت بالای حرارتی با نفوذپذیری کم آب باشد.

سرامیک حیاط

تولید سرامیک حیاط

یزد به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های تولید سرامیک به خصوص  سرامیک‌های کف شناخته می‌شود.

تولیدکنندگان سرامیک با به­کارگیری مدرن‌ترین دستگاه‌های تولید  توانسته‌اند ضمن برآورده کردن نیازهای داخلی و سلایق مختلف مشتریان خود، در بازارهای خارجی نیز حضور فعال داشته و جدیدترین تولیدات خود را برای رقابت با نمونه‌های مشابه عرضه کنند.

کیفیت، کمیت و قیمت مناسب سرامیک‌های تولید شده به خصوص سرامیک حیاط از نکات مثبتی است که تولیدکنندگان در عرضه محصولات خود به مشتریان آن را مدنظر داشته و همواره در ارائه محصول به مشتری آن را بیان می‌کنند.

سرامیک حیاط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *