سرامیک دیوار حیاط

سرامیک دیوار حیاط


قیمت سرامیک دیوار حیاط که در طرح های بسیار زیبا و متنوع تولید شده است با یکدیگر تفاوت داشته و شما می توانید این تفاوت قیمت ها را در سایت ها و فروشگاه های این محصول مشاهده کنید.

قیمت سرامیک دیوار حیاط طرح تراورتن پاسارگاد بر اساس چه عواملی تعیین می شود؟  سرامیک دیوار حیاط را در چه طرح هایی می توان تهیه کرد؟ برای دریافت اطلاعات این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

سرامیک ها می دانیم که در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که نمونه ای از این موارد سرامیک دیوار حیاط است که در بازار ها ارائه می گردد.

سرامیک دیوار حیاط با طرح تراورتن در کارخانه پاسارگاد تولید شده و با قیمت های فوق العاده مناسب به فروش می رسد.
برای دیوار داخل حیاط از سنگ و سرامیک استفاده می شود که چند سالی است به دلیل افزایش قیمت سنگ اغلب افراد سرامیک را جایگزین آن کرده اند.
کارخانه ها نیز دست به کار شده و بازار سنگ رقابت می کنند تا جایی که اغلب سنگ های ساختمانی طرحی مشابه در سرامیک ها دارند که با قیمت کمتری به فروش می رسد.
نمی توان دوام و استحکام سنگ را نسبت به سرامیک نادیده گرفت اما با توجه به قیمت این دو محصول مقرون به صرفه است که از سرامیک برای نما در ساختمان ها استفاده شود.

اگر مایل به تهیه سرامیک برای دیوار های حیاط می باشید بهتر است با مشاورین فروش ما تماس حاصل کرده و از قیمت سرامیک دیوار حیاط مطلع شوید.

قیمت سرامیک دیوار حیاط

قیمت سرامیک دیوار حیاط

قیمت سرامیک دیوار حیاط با توجه به مسائل مختلفی تعیین می شود و سپس به بازارها ارائه شده و برای فروش آماده می شوند.

 • جنس خاک تولیدی سرامیک
 • ضخامت سرامیک
 • طرح و رنگ
 • ابعاد

مواردی که در بالا ذکر شده عواملی هستند که در تعیین قیمت سرامیک دیوار حیاط موثر می باشند.

سرامیک ها محصولاتی هستند که مهندسان ساختمانی از آن ها در زمینه های مختلفی استفاده می کنند تا بتوانند ساختمان هایی زیبا و مرغوب را آماده کنند. اسن محصولات در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که این امر بازار های فروش عالی را برای شان ایجاد می کند. از جمله این موارد سرامیک دیوار حیاط است که در طرح های مختلفی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. چند نمونه از این موارد به قرار زیر است:

 • سرامیک طرح تراورتن
 • سرامیک لوکس
 • سرامیک تزیینی
 • سرامیک طرح پارکت
 • سرامیک طرح چوب
 • سرامیک طرح سنگ

لیست قیمت سرامیک دیوار حیاط معمولا در نمایندگی ها موجود می باشد که شما با مراجعه حضوری و یا تنها تماس تلفنی به آن دسترسی پیدا خواهید کرد.

البته بهتر است بدانید سایت هایی که برای فروش سرامیک ها طراحی شده اند نیز گاهی قیمت سرامیک دیوار حیاط را درج کرده و فروش خود را با قیمتی بسیار مناسب انجام می دهند.

قیمت سرامیک دیوار حیاط

انواع سرامیک دیوار حیاط

برای دیواره های حیاط و محیط های بیرونی سرامیک هایی شیک و خاص در نظر گرفته شده و تولید می شود.

سرامیک های دیوار حیاط انواع بسیار متفاوتی دارند که این تفاوت ها در اندازه و ابعاد، طرح و رنگ، ضخامت و… به چشم می خورد و باعث ایجاد تفاوت قیمت ها نیز می شود.

انواع سرامیک هایی که برای دیوارهای بیرونی مناسب هستند، باید استانداردهای لازمی مثل مقاومت در برابر اشعه و نور خورشید، مقاومت در برابر رطوبت و… را داشته باشند.

سرامیک دیوار حیاط را در طرح های مختلفی ذکر کردیم که هر کدام از آن ها با توجه به ویژگی هایی که دارند مورد توجه خریداران خاصی قرار می گیرند. تنوع در بین محصولات بسیار است که این امر خود یک مزیت عالی است که سبب می شود مشتریان زیادی برای خرید اقدام کنند. از نظر عوامل متعددی سرامیک ها با همدیگر تفاوت دارند که به همین دلیل قیمت سرامیک دیوار حیاط با همدیگر فرق دارد. در ادامه عوامل موثر بر قیمت سرامیک دیوار حیاط  را می گوییم که به قرار زیر است:

 • اندازه سرامیک دیوار حیاط
 • طرح سرامیک دیوار حیاط
 • رنگ سرامیک دیوار حیاط
 •  شرکت تولید کننده سرامیک دیوار حیاط
 • روش فروش سرامیک دیوار حیاط
 • میزان عرضه و تقاضای سرامیک دیوار حیاط

قیمت سرامیک دیوار حیاط

سرامیک های تراورتن

سرامیک های تراورتن یکی از انواع سرامیک های مصرفی می باشد که طرح های مختلفی روی آن سوار شده و قیمتی بالاتر نسبت به سایر محصولات دارند.

سرامیک تراورتن طرح پاسارگاد یکی از سرامیک های پر مصرف برای دیوارهای حیاط می باشد که افراد بسیاری آن را خریداری می کنند.

از شرکت های تولید کننده سرامیک شرکت پاسارگاد است که محصولاتی با سطح کیفی عالی در طرح های متنوع ارائه می دهد تا در دسترس خریداران بر اساس قیمت سرامیک دیوار حیاط قرار بگیرد.

قیمت سرامیک دیوار حیاط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *