مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / بورس کاشی و سرامیک تهران | فروشگاه مرکزی سرامیک

بورس کاشی و سرامیک تهران | فروشگاه مرکزی سرامیک

سر منشاء و آغاز گرِ تولید کاشی و سرامیک به کار سفالگری برمیگردد و که نخستین آثار از این هنر زیبا به ۱۰هزار سال قبل از میلاد میرسد.  از این رو ما در میابیم که این هنر زیبا تاریخه بلند و طولانی دارد.

از آن زمان تا کنون این هنر در دست بشر تغییرات گوناگونی کرده است و پیشرفت های بسیار در طرح ،جنس و رنگ آمیزی آن رخ داده‌ و تغییرات بسیاری در ساختار از آن دوره تا به حال صورت گرفته.

امروزه میتوان  کاشی و سرامیک را از بورس کاشی و سرامیک تهران  تهیه و در ساختمان ها استفاده و از آن بهره گیری کرد.

بورس کاشی و سرامیک تهران | فروشگاه مرکزی سرامیک

شرکت تولیدی کاشی و سرامیک

شرکت تولیدی کاشی و سرامیکدر سال های اخیر و حال شرکت ها و کارخانه های  تولید کننده کاشی و سرامیک بسیاری در ایران به وجود آمده اند که میتوان گفت میتوان گفت تحول بزرگی در این صنعت به وجود آمده و این امر بسیار با ارزش است و درباره ی تولید ظروف چینی و وسایل بهداشتی 

و کارخانه مقره سازی  که در ایران در حال فعالیت میباشند، توانسته اند به بهره برداری بالا دست یابند و از تولید کم و سنتی به تولید صنعتی و بالا

به حدود ۷۰ میلیون متر مربع تولید کاشی و سرامیک را برسانند

فروشگاه مرکزی انواع کاشی و سرامیک

فروشگاه مرکزی انواع کاشی و سرامیکگروه کاشی و سرامیک پاسارگاد اولین برند تخصصی در زمیته تهیه و توزیع انواع کاشی و سرامیک می باشد . برند پاسارگاد با بهره گیری از آخرین طراحی روز دنیا توسط شرکت طراحی توزیع در ایتالیا و استفاده از مواد اولیه مرغوب و بکارگیری دانش فنی متخصصان داخلی و خارجی به هدف تولید محصولاتی با کیفیت و زیبا دست یافته است ‌ که نتیجه آن تداوم خرید و رضایتمندی روز افزون مشتریان پاسارگاد گردیده است . علاوه بر این مشتریان محترم می توانند با خرید از نمایندگی های رسمی پاسارگاد از خدمات مشاوره و طراحی رایگان مطابق با سلیقه خود بهره مند شوند .

بورس کاشی و سرامیک در تهران

بورس کاشی و سرامیک در تهران

در چهار منطقه تهران بورس کاشی و سرامیک و مراکز فروش عمده سرامیک وجود دارد؛ این بازارچه ها یکی در شرق تهران (خیابان بنی هاشم) ،دیگری در مرکز پایتخت (خیابان شیراز)،غرب تهران(خیابان کاشانی) و جنوب تهران (زمزم)واقع شده اند،در بازار های یاد شده بیش از ۶۵ درصد کاشی و سرامیک موجود ایرانی است و به گفته فروشندگان ،اغلب مصرف کنندگاه ها هم ترجیح می دهند کاشی ایرانی خریداری کنند ،چرا که هم کیفیت کاشی ایرانی زبان زد خاص و عام است و هم قسمت پایین تری نسبت به نمونه های خارجی خود دارد . شایان ذکر است بیش از دو هزار واحد فروشگاهب در این مناطق مستقر هستند که به فروش وسایل مربوط به سرویس های بهداشتی ،کاشی و سرامیک و کالاهایی از این قبیل می پردازند.

قیمت ها و تخفیف ها از مغازه ای تا مغازه دیگر فرق دارند . پس خوب دور بزنید و همیشه بهترین راه ، خرید کاشی سرامیک های درجه یک است . برای خرید سرامیک ارزان قیمت بهتر است از همه مغازه ها قیمت بگیرید .

لیست قیمت انواع کاشی و سرامیک

لیست قیمت انواع کاشی و سرامیکقیمت روز سرامیک که شامل سرامیک لوکس، سرامیک استخری، سرامیک سفید ساده و انواع دیگر است در یکی از مراکز شهر تهران به قرار زیر است:

مرکز فروش کاشی و سرامیک در تهران فروشگاه خالق کاشی هست که لیست قیمت کاشی سرامیک عمده و خرد را در آن میبینید

خالق کاشی ( تخصص ما فروش با پایین ترین قیمت هاست است ) لیست قیمت

لیست فروش ویژه سال ۱۳۹۷ مجموعه خالق کاشی

سرامیک ۶۰*۶۰ پرسلانی رکتی متری = ۲۷۰۰۰ت

سرامیک ۵۰*۵۰ طرح سنگ متری= ۱۹۰۰۰ت

سرامیک۳۰*۶۰ طرح سنگ متری= ۱۷۵۰۰ ت

کاشی پشت کابینتی متری= ۹۵۰۰ تومان

لیست قیمت بر اساس سایز

۲۵*۲۵ = ۱۹۵۰۰ تومان

۳۳*۳۳ پارکینگی = ۲۹۹۰۰ تومان

۴۰*۴۰ پارکینگی = ۲۹۹۰۰ تومان

۵۰*۵۰ = ۱۹۰۰۰ تومان

۶۰*۶۰ = ۱۹۰۰۰ تومان

۸۰*۸۰ = ۳۶۵۰۰ تومان

۱۲۰*۶۰ = ۲۷۰۰۰ تومان

۲۵*۳۰ = ۱۵۵۰۰ تومان

۴۰*۸۰ = ۱۸۸۰۰ تومان

۴۰*۱۰۰ = ۲۴۵۰۰ تومان

۴۰*۱۲۰ = ۳۲۵۰۰ تومان

۳۰*۶۰ = ۹۵۰۰۰ تومان

۳۰*۸۰ = ۱۹۹۰۰ تومان

۳۰*۹۰ = ۱۹۰۰۰ تومان

۲۰*۱۰۰ = ۳۴۵۰۰ تومان

۲۰*۱۲۰ = ۳۴۵۰۰ تومان

۱۵*۹۰ = ۲۰۵۰۰ تومان

از تهران

و…


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای احسان صحرائی
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09129558650
واتس آپ : 09129558650
اینستاگرام: dinaceram
پست الکترونیکی: info@dinaceram.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کاشی استخر یزد

در حال حاضر ساخت استخر در ساختمان ها و مراکز گوناگون تفریحی بسیار پر طرفدار شده است. به همین خاطر تولید و عرضه کاشی استخر یزد هم در این سال ها بسیار افزایش پیدا

پاسخی بگذارید